Windows 10 for phones

Windows 10 for phones Windows Phone için

Cebinizdeki bir Windows 10 mu?

İşte burada: telefonlar için Windows 10. Microsoft'un piyasa paylaşımını Android ve iOS'tan uzaklaştırma ve Windows 10 masaüstü / tablet eşdeğeri olarak aynı çekirdek (ve geliştiriciler için kod tabanı) paylaşan ilk işletim sistemi .

Tam açıklamayı görüntüle

İşte burada: telefonlar için Windows 10. Microsoft'un piyasa paylaşımını Android ve iOS'tan uzaklaştırma ve Windows 10 masaüstü / tablet eşdeğeri olarak aynı çekirdek (ve geliştiriciler için kod tabanı) paylaşan ilk işletim sistemi .

Ne alacaksın

İlk bakışta, telefonlar için Windows 10, önceki Windows 8.1'den tamamen farklı görünmüyor. Yukarı-aşağı kaydırma menüsü ve tüm uygulamaların listesi hala soldan bir kaydırma ile özelleştirilebilir Canlı Fayans ana sayfasını korur. Özelleştirme hayranları için iyi bir haber, artık ana ekran ve kilit ekranınız için bir resim seçebilmeniz .

Tüm seçeneklerinize daha hızlı ve daha sezgisel erişim sağlamak için ayarlar menüsü yeniden tasarlandı . Ayrıca, üç sıralı seçenek eklemek için Bildirim Merkezi'ni genişletmeyi de seçebilirsiniz. Ayrıca, bildirimler artık telefon ve masaüstünde etkileşime giriyor ve senkronize ediliyor.

Fotoğraflar uygulaması artık şunları içeriyor onedrive Entegrasyon , hem cihazınızda saklanan fotoğrafları hem de bulutta sakladığınız fotoğrafları görebilirsiniz.

Hala gelişiyor

Android ve iOS zaten Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarına sahip olsa da (telefonlar ve tabletler için), henüz Windows 10'daki telefonlardan da aynısını beklemeyin. Telefonlar için Office paketi, Microsoft'un bu işletim sistemi için Skype'ı mesajlaşma sistemine entegre etme ve Posta ve Takvim için yeni evrensel uygulamalar (tüm cihazlarda) dahil olmak üzere sunmayı planladığı şeylerin çoğunun devam ettiği bir çalışmadır.

Bunların nasıl olabileceği hakkında bir fikir edinmek için yeni Outlook uygulamasını düşünün. Android ve iOS veya Gündoğumu Takvimi Microsoft'un yeni satın aldığı

Şu anda çift sim destek, VPN servisi, arama ve mesaj taslakları yoktur. Ayrıca Cortana sadece İngilizce olarak mevcuttur, ancak daha sonra genişletilecektir.

Bir işletim sistemi, bir Microsoft

İzolasyonda, telefonlar için Windows 10, iOS ve Android kullanıcılarını mevcut cihazlarından uzaklaştırma konusunda cazip bir neden sunmuyor. Ancak, bu sadece Windows 10'a telefonlara bağımsız bir platform olarak baktığımızda duruyor. Microsoft'un büyük bahis yaptığı cihazlar arasında birleşik bir işletim sistemi sunmak, bir kez oluşturmaya devam etmek, Windows 8 ile geliştiriciler için başlattığı cihaz stratejisini dağıtmak. Bir Windows masaüstü veya tableti çalıştıran iş kullanıcılarının lejyonu için bu muhtemelen bir Büyük çekmek, ev tüketicileri için itiraz daha az kesin - ama ücretsiz bir yükseltme olarak Windows 10 sunan yardımcı olacaktır.

windows-phone-7 için Yardımcı Öğeler ve Araçlar en fazla indirilenler

Windows 10 for phones

İndir

Windows 10 for phones

Windows 10 for phones hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×